0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Asansörlü Şehiriçi Şehirler Arası Nakliyat 

 Profesyonel Kurumsal Sigortalı Taşımacılık

Boğaziçi Evden Eve NakliyatBoğaziçi Nakliyat firması Mamak Boğaziçi nakliyat; Paketlenmesi yapılacak Boğaziçi nakliyat cinsine ve hacmine göre Boğaziçi nakliye ebatlarda Boğaziçi evden eve nakliye için özel üretilmiş karton ve battaniyeler ve yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton kutular, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış depolama hizmeti evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız yada oturduğunuz evi Boğaziçi nakliyat için istediğiniz bir sürede, istediğiniz başka bir şehre veya ilçeye taşıması yapılmaktadır.

Boğaziçi evden eve nakliyat firmalarının her geçen gün artması sonucu siz değerli müşterilerimizin  nakliyatcılara olan bakış açılarıda değişmektedir. İnternet üzerinde evden eve yaptığını ifade etmeye çalışan bir çok şahıs ve kurum aslından nakliye sektöründen gerek ev eşyası taşınmasında gerekse kuru yük nakliyesi hakkında hiç bir bilgiye sahip değildir.

Durum böyle olması sebebi ile Mamak Boğaziçi evden eve nakliyat firması olarak sizlere çalışma prensiblerimizi açıkça yazmak istedik. Boğaziçi evden eve nakliyatta aşağıdaki prensiblerimiz, tamamen siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvence altında taşıyabilmek içidir.. Çünkü bizler ev taşırken sadece eşyalarınızı taşıma bilincinde değil,

aynı zamanda bir yuva taşıdığımızın bilincindeyiz. Sizlerin eşyalarınıza gerek manevi gerekse maddi olarak önem verdiğinizin bilincindeyiz.İşte bu bilincin farkında olarak nakliyat sektöründe taşımacılık yapmaktayız.

Boğaziçi Evden Eve Nakliyat