0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Asansörlü Şehiriçi Şehirler Arası Nakliyat 

 Profesyonel Kurumsal Sigortalı Taşımacılık

Akdere Evden Eve Nakliyat hizmeti veren Akdere Nakliyat tüm Evden Eve Nakliyat işlemlerinizde her zaman yanınızdadır.Tüm askeri personel ve memurlarımıza %10 indirim sağlıyoruz.Tüm Ankara Şehir İçi ve Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Taşımacılık şirketleri arasında Ankara'da 1 numara olarak yer almaktayız. Ankara Akdere Nakliyat Şirketi olarak sektöründe kalifiye,

alanında uzman sigortalı eleman kadrosu ile evinizin taşınması artık çok daha rahat ev kolay olacaktır.Akdere Nakliye Şirketi olarak sizlere müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, huzurlu stressiz ve hasarsız evden eve taşımacılık güvencesi sunmaktayız.Kaliyeyi ön planda tutan firmamız sizlere kadrolu elemanları ile hizmet vermekteyiz.

Akdere Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak Ankara’nın hangi semtinde olusanız olun ücretsiz ekspertiz göndererek taşıma günü oluşabilecek bütün sorunları tamamen ortadan kaldırarak rahatça taşıma yapıyoruz.

Bizim ile iletişime geçtiğinizde evinizin nakliyatında sizlere %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.Sizler rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı Akdere Evden Eve Nakliyat Firması sizlerin hizmetinizdedir.

Şehirler arası taşıma hizmetlerimizde 2015 yılın nakliyatta Yaz kampanyalarımız başlamıştır %20'ye varan indirimlerimiz başlamıştır.

Müşterilerimizin hazırda ve ilerideki talep ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, öğrenmek, yerine getirmek ve bu yöntemle müşteri talebini sağlamak, belirli bir kalıp tutturmak değil, sektörümüzde kalıpları belirleyen ve sürekli genişleten öncü kuruluş olmaktır.

Bu hedefe ulaşmak için Tüm faaliyetlerimizin hedeflerle yönetimini, Ankara Mamak Akdere Evden Eve Nakliyat olarak biz, çevre ve doğayı bir yaşam felsefesi olarak görmekteyiz. Amacımız sektörümüzde çevresel bilincin oluşturulmasında öncü olmak, küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaktır.

Akdere depolama sizlerin tain,tatil veya başka sebeplerden dolayı depolama işlemi yaptırmak istiyorsanız sizlere aylık kampanyalı fiyatlara depolama işlemlerini yapmaktayız.Depolama yaparken sizlere onerim kulanılacak yanı size sonradan lazım olabılecek malzemelerınız varsa onları depolamayınız veya depolama yapılırken malzemelerınız alınabılecek şekılde istiflenmesını isteyıznız.depolar aylık olup ağırlığa göre değil  ebatlar ve kaplıyacağı yere göre değerlendırılır.

Ofis taşımalarında taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır ve firmanın talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşınma ile ilgili iş planı oluşturulur. Fiyatlandırma, taşınılacak malzemenin hacim ve kırılma riskine göre yapılır .

Ev ve Ofis eşyalarınız Firmamız tarafından özenle paketlemesi yapılarak aracımıza yüklenir, evden eve nakliyat hizmeti süresince özenle çalışma yapılır ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.

Akdere Evden Eve Nakliyat

Akdere Evden Eve Nakliyat